RV0805FR-0749K9L
MFR.Part #
RV0805FR-0749K9L
JLCPCB Part #
C6208059
Description
-55℃~+155℃ 125mW 49.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS