RV0805FR-073M74L
MFR.Part #
RV0805FR-073M74L
JLCPCB Part #
C873390
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.74MΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS