RV0805FR-072M55L
MFR.Part #
RV0805FR-072M55L
JLCPCB Part #
C5897390
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.55MΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS