RV0805FR-072M43L
MFR.Part #
RV0805FR-072M43L
JLCPCB Part #
C6461338
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.43MΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS