RV0805FR-07255KL
MFR.Part #
RV0805FR-07255KL
JLCPCB Part #
C326987
Description
-55℃~+155℃ 125mW 255kΩ 400V Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS