RV0805FR-07243KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RV0805FR-07243KL
JLCPCB Part #
C873362
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 243kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS