RV0805FR-071M8L
MFR.Part #
RV0805FR-071M8L
JLCPCB Part #
C118028
Description
-55℃~+155℃ 1.8MΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS