RV0805FR-07180RL
MFR.Part #
RV0805FR-07180RL
JLCPCB Part #
C7068099
Description
-55℃~+155℃ 125mW 180Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS