RV0805FR-07150KL
MFR.Part #
RV0805FR-07150KL
JLCPCB Part #
C873339
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150kΩ 400V Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS