RV0805FR-0711KL
MFR.Part #
RV0805FR-0711KL
JLCPCB Part #
C6208044
Description
-55℃~+155℃ 11kΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS