RV0805FR-0711K3L
MFR.Part #
RV0805FR-0711K3L
JLCPCB Part #
C6461334
Description
-55℃~+155℃ 11.3kΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS