RV0805FR-0710K7L
MFR.Part #
RV0805FR-0710K7L
JLCPCB Part #
C6287790
Description
-55℃~+155℃ 10.7kΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS