RV0603JR-075M1L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RV0603JR-075M1L
JLCPCB Part #
C4244355
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.1MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS