RV0603JR-0747RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RV0603JR-0747RL
JLCPCB Part #
C6208033
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 47Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS