RV0603JR-0743KL
MFR.Part #
RV0603JR-0743KL
JLCPCB Part #
C4040658
Description
-55℃~+155℃ 100mW 43kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS