RV0603JR-07200KL
MFR.Part #
RV0603JR-07200KL
JLCPCB Part #
C20166198
Description
-55℃~+155℃ 100mW 200kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS