RV0603JR-0710KL
MFR.Part #
RV0603JR-0710KL
JLCPCB Part #
C4158729
Description
-55℃~+155℃ 100mW 10kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS