RV0603FR-078K66L
MFR.Part #
RV0603FR-078K66L
JLCPCB Part #
C4235970
Description
-55℃~+155℃ 100mW 8.66kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS