RV0603FR-0773K2L
MFR.Part #
RV0603FR-0773K2L
JLCPCB Part #
C4146685
Description
-55℃~+155℃ 100mW 73.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS