RV0603FR-0769K8L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RV0603FR-0769K8L
JLCPCB Part #
C4111044
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 69.8kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS