RV0603FR-0753K6L
MFR.Part #
RV0603FR-0753K6L
JLCPCB Part #
C4063450
Description
-55℃~+155℃ 100mW 53.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS