RV0603FR-07499KL
MFR.Part #
RV0603FR-07499KL
JLCPCB Part #
C5897374
Description
-55℃~+155℃ 100mW 499kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS