RV0603FR-0748K7L
MFR.Part #
RV0603FR-0748K7L
JLCPCB Part #
C4134858
Description
-55℃~+155℃ 100mW 48.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS