RV0603FR-073M74L
MFR.Part #
RV0603FR-073M74L
JLCPCB Part #
C6208017
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.74MΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS