RV0603FR-0736K5L
MFR.Part #
RV0603FR-0736K5L
JLCPCB Part #
C4122888
Description
-55℃~+155℃ 100mW 36.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS