RV0603FR-07309KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RV0603FR-07309KL
JLCPCB Part #
C873305
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 309kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS