RV0603FR-0727K4L
MFR.Part #
RV0603FR-0727K4L
JLCPCB Part #
C4129881
Description
-55℃~+155℃ 100mW 27.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS