RV0603FR-0726K1L
MFR.Part #
RV0603FR-0726K1L
JLCPCB Part #
C4313769
Description
-55℃~+155℃ 100mW 26.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS