RV0603FR-0722K1L
MFR.Part #
RV0603FR-0722K1L
JLCPCB Part #
C3968189
Description
-55℃~+155℃ 100mW 22.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS