RV0603FR-07200KL
MFR.Part #
RV0603FR-07200KL
JLCPCB Part #
C873294
Description
-55℃~+155℃ 100mW 200kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS