RV0603FR-071M5L
MFR.Part #
RV0603FR-071M5L
JLCPCB Part #
C6287782
Description
-55℃~+155℃ 1.5MΩ 100mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS