RV0603FR-07133KL
MFR.Part #
RV0603FR-07133KL
JLCPCB Part #
C873280
Description
-55℃~+155℃ 100mW 133kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS