RT2512FKE07909RL
MFR.Part #
RT2512FKE07909RL
JLCPCB Part #
C2141571
Description
-55℃~+125℃ 200V 750mW 909Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS