RT2512FKE078K06L
MFR.Part #
RT2512FKE078K06L
JLCPCB Part #
C4121649
Description
-55℃~+125℃ 750mW 8.06kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS