RT2512FKE0775RL
MFR.Part #
RT2512FKE0775RL
JLCPCB Part #
C4081155
Description
-55℃~+125℃ 750mW 75Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS