RT2512FKE07680KL
MFR.Part #
RT2512FKE07680KL
JLCPCB Part #
C2141784
Description
-55℃~+125℃ 200V 680kΩ 750mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS