RT2512FKE075K36L
MFR.Part #
RT2512FKE075K36L
JLCPCB Part #
C2141758
Description
-55℃~+125℃ 200V 5.36kΩ 750mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS