RT2512FKE07590KL
MFR.Part #
RT2512FKE07590KL
JLCPCB Part #
C2141783
Description
-55℃~+125℃ 200V 590kΩ 750mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS