RT2512FKE0754K9L
MFR.Part #
RT2512FKE0754K9L
JLCPCB Part #
C2141846
Description
-55℃~+125℃ 200V 54.9kΩ 750mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS