RT2512FKE07523RL
MFR.Part #
RT2512FKE07523RL
JLCPCB Part #
C4305935
Description
-55℃~+125℃ 523Ω 750mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS