RT2512FKE074K12L
MFR.Part #
RT2512FKE074K12L
JLCPCB Part #
C4221396
Description
-55℃~+125℃ 4.12kΩ 750mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS