RT2512FKE07430RL
MFR.Part #
RT2512FKE07430RL
JLCPCB Part #
C2141896
Description
-55℃~+125℃ 200V 430Ω 750mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS