RT2512FKE073K65L
MFR.Part #
RT2512FKE073K65L
JLCPCB Part #
C4057599
Description
-55℃~+125℃ 3.65kΩ 750mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS