RT2512FKE07374KL
MFR.Part #
RT2512FKE07374KL
JLCPCB Part #
C4038001
Description
-55℃~+125℃ 374kΩ 750mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS