RT2512FKE0733K2L
MFR.Part #
RT2512FKE0733K2L
JLCPCB Part #
C2141978
Description
-55℃~+125℃ 200V 33.2kΩ 750mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS