RT2512FKE07309RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT2512FKE07309RL
JLCPCB Part #
C2142030
Package
2512
Description
-55℃~+125℃ 200V 309Ω 750mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS