RT2512FKE072K15L
MFR.Part #
RT2512FKE072K15L
JLCPCB Part #
C2142027
Description
-55℃~+125℃ 2.15kΩ 200V 750mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS