RT2512FKE0729K4L
MFR.Part #
RT2512FKE0729K4L
JLCPCB Part #
C4027647
Description
-55℃~+125℃ 29.4kΩ 750mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS