RT2512FKE07270KL
MFR.Part #
RT2512FKE07270KL
JLCPCB Part #
C2142073
Description
-55℃~+125℃ 200V 270kΩ 750mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS