RT2512FKE0726K1L
MFR.Part #
RT2512FKE0726K1L
JLCPCB Part #
C2142090
Description
-55℃~+125℃ 200V 26.1kΩ 750mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS